506 532 813, 730 10 20 10
» O firmie

Kontakt

  • Prestige Decoration
  • E-mail:info@prestigedecoration.pl
  • Telefon506-532-813
    730 10 20 10
  • Godziny działania sklepuSklep stacjonarny 10-18
    Kontakt telefoniczny 24h

Cennik

Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Nasze nowości

O firmie

Sztukateria elewacyjnaSztukatorstwo jako rzemiosło z ojca na syna pozwoliło stworzyć firmę z tradycjami, a zdobyte doświadczenie pozwala nam na realizację najbardziej wymagających projektów. Młody dynamiczny zespół wypromował firmę na arenie ogólnokrajowej oraz dostosował działalność do zmieniających się wymagań rynku, wprowadzając elementy nowoczesnej sztukaterii, takich jak płaskorzeźbę wielkoformatową czy elementy industrialne.

Nasza firma zapewnia kompleksową usługę. Współpracę rozpoczynamy od fachowego doradztwa projektowego, dzięki czemu nasza oferta spełnia wymagania klienta. Następnie opracowujemy wzór, zajmujemy się produkcją, kończąc montażem sztukaterii. To co nas wyróżnia to wykonywanie sztukaterii gipsowej ściśle zgodnie z indywidualnymi projektami. Nasza oferta zawiera również usługi dostępnymi w naszej ofercie są odtworzenia i prace konserwatorskie sztukaterii przy zabytkach.

Do produkcji sztukaterii wewnętrznej stosujemy najwyższej jakości gipsy ceramiczne. Przy pracach związanych z elementami elewacyjnymi stosujemy wysokiej klasy cement biały, z dodatkiem naturalnego kruszca. Dzięki tym zabiegom produkty są lżejsze o ½ swojej wagi.
altStawiamy na jakość i solidność oferowanych usług. Nasze doświadczenie potwierdza zaufanie, które otrzymaliśmy od właścicieli i zarządców obiektów sakralnych, zabytków, kamienic, rezydencji i domów rodzinnych oraz budynków usługowych takich jak hotele czy restauracje.

Nasza firma posiada szerokie doświadczenie w dziedzinie sztukaterii. Stawiamy na jakość. Wartość naszych usług potwierdza zaufanie jakim obdarzyli nas liczni klienci, właściciele kamienic, rezydencji i domów rodzinnych oraz właściciele obiektów turystycznych: hoteli i restauracji, a także zarządcy obiektów sakralnych.

Oferujemy pełen pakiet usługi: aranżujemy, wykonujemy i montujemy sztukaterie w każdym obiekcie budowlanym zaczynając od hoteli, restauracji i obiektów sakralnych po kamienice i prywatne domy rodzinne.

 

Zapraszamy do współpracy !

Przejdź do strony głównej